Víkendovka pro Fialky, Gepardy a Vlky

Ahojte!
Víkendovka pro Fialky, Vlky a Gepardy bude moci proběhnout!

Uskuteční se ve skautské klubovně v Jihlavě. Jsme si vědomi určitého rizika nákazy, a proto se jej budeme snažit zmírnit na minimum. Každý účastník bude muset doložit negativní výsledek testu starý méně než 72 hodin a po dobu víkendu se budou dodržovat zvýšená hygienická opatření. Pokud na dítěti pozorujete nějaké i jen malé příznaky nemoci, prosím nechte jej raději doma, a budeme se těšit, až se uvidíme na táboře.

Sejdeme se v sobotu 19.6. v 8:00 na zastávce Novosady ve Velkém Meziříčí, vrátíme se v neděli 20. 6. v 15:27 tamtéž. S sebou se Vám bude hodit batoh na záda (chvilku si vše poneseme na zádech), 250 Kč, 3 čisté respirátory, přezůvky, pevné boty, zápisník, pouzdro, spacák a karimatka, ešus, příbory, pláštěnka, a další věci jako obvykle. Pro zájemce bude také možnost spát pod širákem.

Po dobu víkendovky i před ní můžete jakékoli dotazy směřovat na číslo: 737 352 093. Věříme, že i přes komplikovanější podmínky má smysl akci uspořádat a moc se na ni těšíme.
Brzy na viděnou,

za skautský tým
Torný

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *