Aktuální platná opatření pro pořádání schůzek (od 24. 5. 2021)

Milí skauti, milé skautky, vážení rodiče, v tomto souhrnu pro vás přinášíme přehled protiepidemických pravidel pro fungování našich schůzek. Článek budeme průběžně aktualizovat, aby vždy korespondoval s platnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví. Tato pravidla jsou platná pro všechny schůzky družin našeho střediska.

  1. Žádný účastník schůzky nesmí vykazovat příznaky onemocnění COVID-19.
  2. Povinnou výbavou na schůzku je minimálně chirurgická rouška.

Prosíme rodiče, aby důsledně dbali na tato pravidla. Díky zmírnění opatření se již schůzky mohou konat i uvnitř a probíhat proto budou za každého počasí. Povinnost dokládání bezinfekčnosti testem či alternativou již není nutná u skupin do 10 osob. Naši vedoucí se postarají, že v případě vyšší účasti než 10 osob se družina rozdělí na dvě samostatné a odděleně fungující skupinky, takže povinnost testů odpadá.

Uložit odkaz do záložek.

1 komentář u „Aktuální platná opatření pro pořádání schůzek (od 24. 5. 2021)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *