Registrace 2022

V průběhu ledna bude probíhat, jako každý rok, registrace na rok 2021. Všichni členové střediska jsou registrování v informačním systému skautIS, který je veřejně nepřístupný a veškeré údaje jsou dostupné pouze povolaným osobám s patřičným pověřením, nikdo jiný k nim nemá přístup. Součástí registrace je i zaplacení registračního poplatku. 

Co je z registrace hrazeno?

Z registrace se platí příspěvky vyšším organizačním jednotkám (okres, kraj, ústředí), ze kterých je mimo jiné placeno pojištění každého člena na jakékoliv skautské akci, skautský časopis, atd. Tyto odvody pro letošní rok jsou dohromady 380 Kč. Zbylá částka registrace zůstává v našem středisku na pokrytí nezbytných výdajů – energie v klubovně, údržba kluboven a materiálu, pořízení stezek a nášivek na kroj atd.

Jako v minulém roce máme i letos stanovenou minimální sazbu registrace a to 500 Kč na 1. člena rodiny a 450 Kč pro ostatní členy rodiny. Pokud nás chcete podpořit a je to ve Vašich možnostech, můžete poslat i jakoukoliv vyšší částku. Za každý příspěvek budeme nesmírně vděční a tyto peníze nám pomohou v úsilí budování našich kluboven. 

Víme, že aktuální situace je pro všechny náročná a některé rodiny se mohou nacházet v tíživé finanční situaci. Nechceme, abyste skrz registraci zvažovali, jestli se Vaše dítě může nadále účastnit schůzek a skautských akcí. Jestli je pro Vás výše registračního poplatku finančně neúnosná, neváhejte se mi ozvat a domluvíme se individuálně. 

Registraci je možné platit na střediskový účet 2301910664/2010. Do poznámky prosím uveďte jméno dítěte a datum narození, za které je platba provedena.Nebo je možné registraci zaplatit hotově na schůzce družinovému vedoucímu. Registraci je potřeba zaplatit do 21. ledna. 

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme hodně zdraví a úspěchů do roku 2022!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *