Registrace 2021

V průběhu ledna bude probíhat, jako každý rok, registrace na rok 2021. Všichni členové střediska jsou registrování v informačním systému skautIS, který je veřejně nepřístupný a veškeré údaje jsou dostupné pouze povolaným osobám s patřičným pověřením, nikdo jiný k nim nemá přístup. Součástí registrace je i zaplacení registračního poplatku. 

Co je z registrace hrazeno?

Z registrace se platí příspěvky vyšším organizačním jednotkám (okres, kraj, ústředí), ze kterých je mimo jiné placeno pojištění každého člena na jakékoliv skautské akci, skautský časopis, atd. Tyto odvody pro letošní rok jsou dohromady 365 Kč. Zbylá částka registrace zůstává v našem středisku na pokrytí nezbytných výdajů – energie v klubovně, údržba kluboven a materiálu, pořízení stezek a nášivek na kroj atd.

Jako v minulém roce máme stanovenou i letos minimální sazbu registrace a to 500 Kč na 1. člena rodiny a 450 Kč pro ostatní členy rodiny. Pokud nás chcete podpořit a je to ve Vašich možnostech, můžete poslat i jakoukoliv vyšší částku. Za každý příspěvek budeme nesmírně vděční a tyto peníze nám pomohou v úsilí budování našich kluboven. V minulém roce se nám i díky Vašim vyšším příspěvkům podařilo vypracovat projektovou dokumentaci a získat stavební povolení k rekonstrukci klubovny. Také se nám  podařilo odizolovat baráček od zemní vlhkosti. 

Víme, že aktuální situace je pro všechny náročná a některé rodiny se mohou nacházet v tíživé finanční situaci. Nechceme, abyste skrz registraci zvažovali, jestli se Vaše dítě může nadále účastnit schůzek a skautských akcí. Jestli je pro Vás výše registračního poplatku finančně neúnosná, neváhejte se mi ozvat a domluvíme se individuálně. 

S ohledem na aktuální omezení to bohužel nevypadá, že v nejbližší době budou moci probíhat klasické schůzky. Proto letos preferujeme platbu registrace na střediskový účet 2301910664/2010. Do poznámky prosím uveďte jméno dítěte a datum narození, za které je platba provedena. Oproti loňskému roku je jiné číslo účtu, tak si prosím případně upravte šablonu v internetovém bankovnictví. Pokud budete chtít platit v hotovosti, tak se ozvěte a domluvíme se individuálně. Registraci je potřeba zaplatit do 20. ledna. 

Děkujeme za Vaši přízeň

Přejeme vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví a sil na přetrvání nouzového stavu. Snad se již brzy budeme moci opět setkávat na schůzkách a dalších akcích!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *