Indiánské léto 2. 10. – pro všechny!

Indiánské léto proběhne v sobotu 2. řijna od 9:00 do 16:30. Setkáme se na parkovišti u letního koupaliště Palouky (odbočení z ul. Uhřínovská). Na stejném místě bude Indiánské léto ukončeno.
Harmonogram:
9:00 – začátek registrace
9:30 – úvodní nástup
15:00 – bojovka
16:30 – ukončení

Na letošní Indiánské léto jsou zváni všechny věkové kategorie od benjamínů po oldskauty. Indiánské léto, nebude formou závodu, ale spíše půjde o okresní „jamboree“. Tématicky bude spojeno s názvem města Velké Meziříčí – prostor mezi křížícími se řekami.

Benjamíni, vlčata/světlušky, skauti/skautky se můžou těšit na stanoviště – kánoe, GPS orientace, vodní turbína, výhled na město, zmrzka, ohně, závody lodiček, lanové překážky a další.

Roveři a oldskauti zažijí něco jiného – školení, inspirace, tvrdá práce, bahno, dobrý pocit, soustava mělkých tůní, podpora biologické rozmanitosti.

Po obědě bude akce zakončena velkou hromadnou bojovou hrou.

Na co nezapomenout: svačinu, klasické skautské vybavení na výpravu, náhradní oblečení, kdo má mobil s GPS navigací, 5 papírových/hadrových koulí na osobu.
Každý účastník akce musí doložit svou bezinfekčnost: https://krizovatka.skaut.cz/koronavirus/bezna-cinnost/covid-19-bezna-cinnost

Pro rovery/oldskauty – gumáky, pracovní oblečení na převlečení nutností

Akce je bez poplatku, stačí se dopravit.

Těšíme se na vás.