Ukliďme Velké Meziříčí 20. a 21. 4.

Ukliďme Velké Meziříčí je součástí již 11. ročníku Čisté Vysočiny, kterou vyhlašuje Krajský úřad Vysočina v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina. Jedná se o úklid veřejných prostranství a přírody na Vysočině. Letos se podruhé zapojí i skauti a to ve dvou úsecích.

motivační video

Se staršími (Cukety, Káňata a RS) půjdeme od Oslavice k rozcestí Baliny (Ovčírna)
Sraz: Sobota 20. 4. v 13:00 na vlakové zastávce Oslavice, akce bude trvat zhruba 2,5 hodiny (kontakt: Pavel Oulehla – 702 059 553)

S mladšími (Vlci, Gepardi, Mravenci, Fialky, Slunečnice, Borůvky, rodiče s dětmi) půjdeme od klubovny na Baráčku polní cestou do Lhotek
Sraz: Neděle 21. 4. v 14:00 na Baráčku, akce bude trvat zhruba 2,5 hodiny (kontakt: Katka Křížová – 605 040 743)

Na úklid jsou zváni i neskauti. Vezměte si rukavice! Další termíny úklidů v okolí Velkého Meziříčí naleznete zde.