TÁBORY V DOBĚ COVID-19

Skauting je v současné době pozastaven a zatím nemůžeme říci, zda tábory budou moci proběhnout. Vedoucí se však těší a aktivně chystají aktivity pro děti, aby byli připraveni poskytnout dětem kvalitní program, pokud by byly tábory vládou povoleny. Součástí příprav jsou i přihlášky na tábor, které Vám bohužel v současné době nemůžeme dát vytisknuté a vybrat je na schůzkách. Žádáme Vás tedy, abyste přihlášku vyplnili a zaslali online. Pokud nemáte k tomu potřebné technické vybavení, kontaktujte vedoucího tábora, určitě Vám vyjdeme vstříc. V den odjezdu budeme mít možnost přihlášky podepsat. Účastnický poplatek uhraďte teprve bude-li jisté, že tábory proběhnou. Doufáme, že se aktuální situace bude vyvíjet příznivě a vláda konání táborů povolí. Určitě Vás budeme dále informovat zde, na facebooku, mailem a jsme pro Vás k dispozici na telefonech.

Termíny letních táborů 2020:

4. 7. – 18. 7. – Velký dětský tábor

•  Hlavní vedoucí Nikola Novotná (774 621 601, novotnan14@gmail.com)
  •  Je určen pro družiny Fialek, Slunečnic, Borůvek, Vlků, Gepardů. Bude na tábořišti ve Vojtěchově.
  • Pro děti ve věku 6 – 13 let.

29. 7. – 1. 8. – Tábor rodin s dětmi

• Hlavní vedoucí Hana Neumanová – Stinda (720 495 088, neumanova.hanka@email.cz)
  • Je určen pro rodiny s malými dětmi z družin Sedmikrásek, Čmeláků, Mravenců. Bude na tábořišti v Pavlově.
  • Informace k táboru rodiče dostanou mailem.

18. 7. – 1. 8.  – Skautský tábor

• Hlavní vedoucí Marie Procházková – Azík (739 918 868, marusprochazkova@email.cz)
  • Je určen pro družiny Cuket a Káňat. Bude na tábořišti Údolí sýčku u Paseky (Olomouc).
  • Pro náctileté ve věku 12 – 17 let.

1. 8. – 11. 8.  – Roverský tábor

• Hlavní vedoucí Radek Polášek – Polda (732 360 330)
  • Je určen pro družinu Ňycek, Pomněnek a Lišáků. Bude na našem tábořišti v Jabloňově.

Co děti čeká na skautském táboře
Nezapomenutelná dobrodružství, budování charakteru a pobyt v přírodě s opravdovými kamarády. ❤️ To všechno na jednom místě – na skautském táboře. 🏕️ A takhle to často vypadá! 👀
Záběry natočili skautští dobrovolníci na vlastních táborech. ⚜️

Přihlášky 2020