Sbírka pokračuje, stavíme kůlnu a budeme rozšiřovat tábořiště

• Jsme vděční za příspěvky na konto sbírky Nechme Baráček vyrůst. Zatím máme vybráno 75%! Jsme si vědomi, že pouze z vašich příspěvků klubovnu nezrealizujeme.
  • Poslední soboty trávíme brigádkami a aktivně oslovujeme místní firmy a mecenáše.

Pomozte nám také…
    1. Zapojte se osobně – Můžete nám i pro každodenní skautskou činnost s něčím pomoct? Máte k dispozici materiál, vybavení, můžete zprostředkovat služby, které by se nám mohli hodit i pro běžnou skautskou činnost?
    seznam potřebného materiálu
    Chcete přiložit ruku k dílu při stavění přístřešku u klubovny, při opravě střechy, nebo při vyrábění nových podsadových stanů?
    Kontaktujte organizátora brigádky. Termíny budou vždy v kalendáři na našem webu.
    2. Dojednejte možného sponzora – Děláte ve firmě, která na podobné aktivity (spolu)přispívá? Nebo si myslíte, že by mohla přispět? Máte kamarády či příbuzné, kteří mohou pomoci? Zkuste se jich zeptat! A nebo nám dejte kontakt, a my je rádi oslovíme s vámi!

Za organizační tým Vít Prachař – vedoucí střediska (736 622 428, VitPrachar@seznam.cz)