Zahajovací schůzka 6. 9. 2019

Během léta jsme strávili krásné dny na táborech, ze kterých si odnášíme skvělé zážitky, dovednosti, zkušenosti i vzpomínky na celý život. Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a školáci opět usednou do lavic. Všichni skauti ale vědí, že to taky znamená, že se opět vrátí pravidelné skautské schůzky!

Poprvé v letošním školním roce se potkáme všichni společně, a to v pátek 6. září v 16 hodin v klubovně na „Baráčku“ (Fajtův kopec 607). Děti se zde se svými družinovými vedoucími podle svých časových možností domluví, kdy budou probíhat schůzky. Nezapomeňte si proto vzít své školní rozvrhy, případně rozpisy odpoledních kroužků, ať se nám povede najít pro každou družinu termín schůzky, který bude vyhovovat všem.

Na zahajovací schůzku zveme i případné nové zájemce o skautování – kluky (7-14 let) a holky (7-12 let)!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *