Registrace 2020

Dobrý den,

V průběhu ledna bude probíhat, jako každý rok, registrace na rok 2020. Všichni členové střediska jsou registrování v informačním systému skautIS, který je veřejně nepřístupný a veškeré údaje jsou dostupné pouze povolaným osobám s patřičným pověřením, nikdo jiný k nim nemá přístup. Součástí registrace je i zaplacení registračního poplatku. 

Co je z registrace placeno?

Z registrace se platí příspěvky vyšším organizačním jednotkám (okres, kraj, ústředí), ze kterých je mimo jiné placeno pojištění každého člena na jakékoliv skautské akci, skautský časopis, atd. Tyto odvody pro letošní rok jsou dohromady 350 Kč. Zbylá částka registrace zůstává v našem středisku na pokrytí nezbytných výdajů – energie v klubovně, údržba kluboven a materiálu atd.

Po několikaletém úsilí se nám podařilo získat klubovnu “Baráček” do našeho vlastnictví. Máme z toho obrovskou radost, ale také nás čeká velká výzva – oprava a vybudování dalších kluboven, abychom mohli skautovat ve svých prostorách. 

Proto jsme zvolili pro nadcházející rok minimální sazbu registrace 450 Kč na 1. člena rodiny a 400 Kč pro ostatní členy rodiny. Pokud nás chcete podpořit a je to ve Vašich možnostech, můžete poslat jakoukoli částku. Za každý příspěvek budeme nesmírně vděční a tyto peníze nám pomohou v úsilí budování našich kluboven.

Peníze může donést dítě na schůzku do 24. ledna a předat je družinovému vedoucímu, ten mu vystaví příjmový doklad. Je možné platit i převodem na střediskový účet 161656668/0300, v tomto případě prosím do poznámky uveďte jméno dítěte (dětí), za které je platba provedena.

Děkujeme za Vaši přízeň

 

Přejeme vše nejlepší do nového roku a spoustu krásných zážitků

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *