Registrace 2019

O co jde?

V průběhu ledna probíhá, jako každý rok, registrace na rok 2019. Všichni členové střediska jsou registrování v informačním systému skautIS, který je veřejně nepřístupný a veškeré údaje jsou dostupné pouze povolaným osobám s patřičným pověřením, nikdo jiný k nim nemá přístup. Součástí registrace je i zaplacení registračního poplatku.

Jaká je výše registračního poplatku?

Registrační poplatek na rok 2019 je 450 Kč. Pokud se z jedné rodiny registruje více dětí, pak 450 Kč se platí jen za nejstarší dítě, každé další pak platí 400 Kč.

A nebylo to minulý rok míň?

Správně, oproti minulému roku se registrační poplatek zvýšil o 50 Kč. Proč tomu tak je? Většina z peněz z registrace je odváděna na vyšší organizační jednotky (okres, kraj, ústředí). Během minulých let se průběžně tento odvod zvyšoval. My nechceme zvedat registrační poplatek každý rok, takže dokud to jde, registrační poplatek zůstává stejný a zvyšujeme ho až nárazově jednou za několik let. To se stalo právě letos.
Zbylou částkou poplatku je hrazeno pojištění člena a chod střediska a jednotlivých oddílů, o děti se starají dobrovolníci.

Jak mohu zaplatit?

Peníze může donést dítě na schůzku a předat je družinovému vedoucímu, ten mu vystaví příjmový doklad. Je možné platit i převodem na střediskový účet 161656668/0300, v tomto případě prosím do poznámky uveďte jméno dítěte (dětí), za které je platba prováděna.

Do kdy je potřeba zaplatit?

Prosíme vás o zaplacení registrace nejpozději do pátku 25. 1. 2019.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *