Noční výprava 30. 3. 2019

30. 3. 2019 proběhne hustá noční výprava pro družiny: Fialky, Slunečnice, Vlci a Gepardi. Sraz v sedm hodin na Faře, nezapomeňte oblečení na ven, hodila by se reflexní páska a hlavně si vemte co nejvíce odvahy a důvtipu, jelikož nás čeká složitý úkol pro opravdové borce a borkyně. Konec bude přibližně v 10 hodin na Baráčku. Síla a čest!

30. 3. 2019 proběhne hustá noční výprava pro družiny: Cukety a Káňata. Sraz v 19:30 na Baráčku, nezapomeňte oblečení na ven, hodila by se reflexní páska a hlavně si vemte co nejvíce odvahy a důvtipu, jelikož nás čeká složitý úkol pro opravdové borce a borkyně. Konec bude přibližně v 10 hodin na Faře. Síla a čest!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *