Komentovaná vycházka k přehrání na webu

Skauti ve Velkém Meziříčí letos slaví sto let od svého založení. K oslavě tohoto jubilea jsme přichystali interaktivní aktivitu pro všechny zvědavé, kteří se o nás chtěli něco více dozvědět. Během letošního léta byla ve městě možnost absolvovat Komentovanou vycházku po historii velkomeziříčských skautů, založenou na vzpomínkách br. Miloslava Nováčka. Na deseti místech spjatých s našimi dějinami byly umístěny nálepky s QR kódy, po jejichž načtení si návštěvník mohl přehrát vyprávění o tom, jaká významná událost se na tomto místě stala.

Děkujeme všem, kteří byli aktivní a naši Komentovanou vycházku v průběhu léta navštívili, aby se dozvěděli něco o naší historii. A pokud jste během léta nestihli Komentovanou vycházku projít, některé nálepky jste nenašli, nebo jste se o ní dřív zkrátka nedozvěděli, přinášíme vám možnost přehrát si výklad alespoň zpětně, za to však ucelený a na jednom místě. Všech 10 nahrávek najdete na tomto odkazu. Za namluvení textů děkujeme hercům z místního divadla Ikaros Tomáši Kotačkovi a Elišce Hrubé.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *