Děkujeme za příspěvky! Sbírka pokračuje dále

Děkujeme za vaše příspěvky, díky kterým jsme dosáhli nastavené cílové částky! Co to znamená? V úvodní etapě sbírky bylo naším cílem dosáhnout maximální možné výše podpory od Nadace Jaroslava Foglara, která přispěla 50 haléři za každou korunu od vás. Od nadace bylo možné získat maximálně 55 000 Kč, což se nám díky vám podařilo a i s tímto příspěvkem jsme prozatím získali 168 395 Kč. Děkujeme!

Celková rekonstrukce ale bude mnohem dražší, proto sbírka pokračuje dále, už bez podpory od Nadace Jaroslava Foglara, ale pořád za stejným účelem – Nechat Baráček vyrůst.

Jak můžu pomoci?

Až do konce května 2022 nás můžete podpořit finančně i materiálně. Peníze můžete zasílat jednorázově i v podobě pravidelných drobnějších příspěvků. Každá koruna nám pomůže pracovat na nových klubovnách. Také budeme rádi za materiální podporu. Doma jste něco stavěli/opravovali a zbyl vám pytel cementu, trám, izolace, cihla, atd.? Každá trocha materiálu nám také velice pomůže! Na stránkách sbírky je odkaz na tabulku, kde je seznam věcí, které budeme potřebovat.
Odkaz na sbírku:
https://www.darujme.cz/projekt/1204947#informace

Jsme moc vděční za jakoukoliv podporu!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *