Tábory 2019 – NOVĚ S PŘIHLÁŠKAMI

Termíny letních táborů 2019:

29. 6. – 13. 7. – Velký dětský tábor
                           – Hlavní vedoucí Hana Oulehlová – Čočka (724 893 885, Hanka.oulehlova@seznam.cz)
                           – Je určen pro družiny Fialek, Slunečnic, Vlků, Gepardů, . Bude na našem tábořišti v Jabloňově.
                           – Pro děti ve věku 7 – 12 let.
24. 7. – 27. 7. – Tábor rodin s dětmi – Hlavní vedoucí Kateřina Křížová
                           – Je určen pro rodiny s malými dětmi . Bude na našem tábořišti v Jabloňově.
20. 7. – 3. 8.  – Skautský tábor
                          – Hlavní vedoucí Pavel Oulehla – Čerstvej (702 059 553, paou@seznam.cz)
                          – Je určen pro družiny Cuket a Káňat. Bude na tábořišti v Pavlově.
                          – Pro náctileté ve věku 11 – 16 let. Na tomto táboře rádi uvítáme nové účastníky 🙂
3. 8. – 10. 8.  – Roverský tábor – Hlavní vedoucí Radek Polášek – Polda (732 360 330)
                         – Je určen pro družinu Ňycek, Pomněnek a Lišáků. Bude na tábořišti v Pavlově.
Co děti čeká na skautském táboře
Nezapomenutelná dobrodružství, budování charakteru a pobyt v přírodě s opravdovými kamarády. ❤️ To všechno na jednom místě – na skautském táboře. 🏕️ A takhle to často vypadá! 👀
Záběry natočili skautští dobrovolníci na vlastních táborech. ⚜️
Informace – Skautský tábor
Vytištěnou přihlášku dostanou děti na schůzce. Přihlášku prosím odevzdejte nejpozději do 14. 6. 2019.
Informace – Velký dětský tábor

přihláška_na_tábor_2019_detsky