Registrace 2018

Jako každý rok, v průběhu ledna bude probíhat registrace členů pro rok 2018.

Pokud se člen registruje poprvé (nováček), jsou k registraci potřeba následující údaje: jméno a příjmení (případně i přezdívka), adresa bydliště, datum narození a rodné číslo. Všechny tyto údaje budou uloženy v systému skautIS, který je neveřejný a nikdo nepovolaný bez patřičného pověření k nim nemá přístup. Tyto údaje od dětí vybere jejich družinový vedoucí na schůzce. U dříve registrovaných členů již tyto údaje máme.

Výše registračního poplatku zůstává stejná jako v minulých letech, je to 400 Kč za člena. Pokud je z jedné rodiny registrováno ve středisku více sourozenců, pak 400 Kč platí pouze nejstarší z nich, každý další pak platí 350 Kč. Peníze doneste družinovým vedoucím na schůzku, po zaplacení vám bude vystaven doklad. Platit můžete i převodem na účet střediska, pak prosím do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte, za které je platba prováděna. Číslo účtu: 161656668/0300. Část registračního poplatku je odváděna vyšším organizačním jednotkám, zbytek zůstává pro potřeby střediska (nákup materiálu potřebného pro činnost, zajištění akcí, …).

Prosíme o uhrazení registračního poplatku nejpozději do pátku 26. 1. 2018.