Káva od srdce

Skauti z Velkého Meziříčí a další dobré duše Vám přináší akci, která se v našem městě dosud nekonala.

15. 6. – 17. 6. 2018

Farní sál ve Velkém Meziříčí, Náměstí 16/18

Dobročinná kavárna na podporu rodiny Řezáčových

otevírací doba:
pátek: 16:00 – 20:00 (následuje čajovna do 23:00)
sobota: 9:00 – 20:00 (následuje čajovna do 23:00)
neděle: 9:00 – 17:00

Kdy jindy si můžete udělat příjemné posezení v krásném prostředí připraveném neprofesionálními nadšenci s velkým srdcem, dát si kávu, dortík, limču nebo zmrzku a přitom finančně pomoci rodině, která to má v životě nepředstavitelně těžké….?

Celý příběh rodiny Řezáčových, bližší informace, menu, otevírací dobu, večerní čajovnu, nabídku aktivit a spoustu dalších věcí najdete na:

www.kavaodsrdce.webnode.cz

www.facebook.com/kavaodsrdce

dobryskutek.skautvm@seznam.cz

Komu půjdou peníze do kapsy?

„29. 11. 2011- několik okamžiků naprosto změnilo život jedné mladé rodině. Nasedali do auta a těšili se na návštěvu rodičů. Do osm kilometrů vzdáleného městečka bohužel už nedojeli. Milanovi (tehdy 34), Lence (tehdy 30) a jejich teprve dvouletému synkovi Milánkovi překazila plány děsivě vypadající srážka s jiným automobilem. Všichni nehodu přežili, ale následky si nesou až dodnes…“

 

Pár postřehů z Soboty! Odvedli jste skvělou práci – teď mluvím o příspěvcích, které naplnily kasičky pro rodinku, dezertech, které napekli dobrovolníci a hlavně vaše přítomnost a dobrá nálada! Společně jsme si to s vámi užili a uleháme vyčerpaní, za to naprosto nadšení dneškem a včerejškem! Děkujeme úplně každičkému, kdo měl něco společného s touto akcí! Nemůžeme dospat zítřku, kdy bude poslední možnost až do 17:00 přispět, pochutnat si na dobrotách a omrknout, popřípadě přihodit penízky v dražbě o skvělý lapač (viz foto).

Dobrou noc ❤️

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *