Informace k RS táboru

Ahoj. Přinášíme důležité informace k RS táboru.

Na úvod připomínáme, že nejzazší termín pro odevzdání přihlášek na RS tábor a zaplacení účastnického poplatku je 19. 7.

Sraz na tábor je v sobotu 3. 8. ve 13:40 u Billy. Zavazadla na tábor vám poveze auto. Na sobotu si do malého batůžku sbalte nejnutnější věci včetně mobilu a jídla a pití na sobotu. Prvním společným jídlem bude nedělní snídaně.

Co se týče elektroniky (svítilny, hodinky, …), letos žádný zákaz není. Pouze nechceme, aby se z našeho roveráku stal tábor mobilů, tak se dohodněme, že mobily budou během tábora vypnuté ve stanu, pokud vám nebude řečeno jinak. Sirky, zapalovače a podobné věci jsou letos rovněž povolené. Je však přísný zákaz brát si na tábor airsoftky a kuličky do nich, pokud vám nebude řečeno jinak!

Tábor bude ukončen v sobotu 10. 8. na tábořišti v Pavlově https://mapy.cz/s/3vfoY asi v 11:30.

Pojedeme autobusem, vezmi si průkazku, ať můžeš uplatnit studentskou slevu.

Nutně si vezmi alespoň 5 ponožek na zničení.

Dál by bylo skvělé, jestli doma najdeš tyto věci – karimatky, co máš doma poničené a bylo ti je líto vyhodit, vezmi je s sebou, něco z nich vyrobíme. Máme omezený počet nářadí, když vezmeš poříz a pevnější svěrku, dost zkrátíme čekání.

PS: Každý si s sebou na tábor vemte vařečku!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *